אודות כיוונים

נעים להכיר

חברת "כיוונים" היא חברת הפצה מתקדמת שמסייעת לבתי עסק, רשתות וחברות מהגדולות במשק להגיע ללקוחות שלהם בצורה הממוקדת והאפקטיבית ביותר . בעידן בו הצרכן חשוף לאינספור פרסומות ממקורות שונים אנחנו בחברת "כיוונים" מצליחים להעביר את המסר שלכם ללקוח הכי קרוב שאפשר- עד לפתח הדלת, לתיבת הדואר, למראת הרכב ואפילו סביב הבניין. כל זה באמצעות  פילוח נתונים ממוקד של אזרחי ישראל ובעזרת צוות עובדים ותיק, אמין ומיומן ומערכת ניהול חכמה שחושבת מחוץ לקופסא ויכולה לספק לכם את כל השירותים משלב הרעיון ועד לסיום ההפצה בשיטת  CUSTOM MADE  (התאמה אישית) על פי הצרכים הייחודיים שלכם.

 

 

האנשים שמאחורי הפרויקט הבא שלכם..


קרן קמרי מנכ"ל משותף ואחראית על תחום השיווק והלקוחות
שניר שושן מנכ"ל משותף ואחראי על הניהול והלוגיסטיקה


קרן ושניר בעלי ניסיון עשיר בתחום הדיוור וההפצה הארצית ומאחורינו ניהול תחום הדיירקט בפרויקטים רבים ברחבי הארץ. בזכות הידע שצברנו אנו מסוגלים לתת מענה לכל סוג וגודל של הפצה תוך עמידה בלוח זמנים מוגדר וצפוף
אנחנו מאמינים שהון אנושי באמת עושה את ההבדל. 150 העובדים שלנו הפזורים בארץ הינם שכירים ומחויבים להצלחת הפרויקט שלכם. בנוסף, מתוך אמונה שלכל אדם מגיעה הזדמנות שווה לתעסוקה ומתוך הבנת החשיבות של תרומה לקהילה אנו משתפים פעולה עם עובדים בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים המעניקים לעבודה שלנו ערך מוסף אמיתי.

 

 

יש לנו הרבה מה להציע..

כבר משלב ההכרות הראשונית בינינו תתוודעו לסטנדרטים הבלתי מתפשרים שלנו. אנחנו מאמינים שתחום הדיוור וההפצה יכול להיות אפקטיבי, חדשני וקריאטיבי ובו זמנית מאוד אמין. ההכרות רבת השנים עם התחום על כל השירותים הנלווים לו, ניתוח השווקים החדשים, שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים ועבודה על פי מטרות ויעדים בלתי מתפשרים הם רק חלק מכלי העבודה השונים שנמצאים ברשותנו. את השאר תגלו כבר לבד..

גלריית תמונות