שירותים

עושים את העבודה

חברת "כיוונים" מציעה את מגוון השירותים הרחב ביותר בכל מה שקשור לתחום ההפצה הרוויה: הפצת חומרים פרסומיים עד פתח הדלת, חלוקה בתיבות הדואר, תליית בלונים על רכבים ובנקודות קריאטיביות שונות לפי צרכי הלקוח והפצת חומרים פרסומיים על גבי רכבים
מתוך הכרות עם הלקוחות שלנו וכדי שנוכל להציע להם את מגוון האופציות הגדול ביותר הוספנו לסל השירותים שלנו מוצרים נלווים נוספים: עיטוף ממוכן בעזרת מכונה מתקדמת, עיטוף ידני בהתאמה אישית, הפקות דפוס וניילון באיכות גבוהה ובמחירים נוחים וחלוקת חבילות אישיות עד לבית הלקוח ואפילו למקום העבודה שלו.

 הרווח כולו שלכם

שירות איכותי, אמינות, חדשנות ויצירתיות הן אבני היסוד מהם בנויה חברת "כיוונים". כדי להעניק ללקוחות שלנו את כל אלו מדי יום יצרנו מודל מקצועי ייחודי המוכיח עצמו בכל פרויקט מחדש:

  • עבודת צוות: במהלך השנים הבנו ששיטת העבודה האפקטיבית ביותר ללקוח היא זו המתנהלת בצוותים קטנים: ארבעה עד שישה עובדים בליווי מפקח צמוד העוברים בין אזורי החלוקה באמצעות רכב חברה. המפקח האחראי מסייע לעובדים בפתרון דילמות הצצות בשטח (איתור קוד כניסה, אספקת מלאי למחלק במהלך החלוקה וכדומה) ומבצע בדיקות מדגמיות של החלוקה ללא הודעה מוקדמת למחלקים.
  • פילוח שוק ובניית פריסה גיאוגרפית: אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת תכנון מערך ההפצה לפרויקט הוא ניתוח משקי הבית בישובים על פי קטגוריות רלוונטיות. ב"כיוונים" עובדים בצמוד לנתונים עדכניים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ומבצעים פילוח עדכני על פי פרמטרים כמו גיל, מצב סוציו אקונומי, מגדר ועוד. כל אלו מסייעים לנו בהכוונת הלקוח לאזורי החלוקה הנכונים עבורו ויכולים לחסוך עשרות אלפי שקלים תוך שמירה על רמת האפקטיביות הגבוהה ביותר.
  • מביאים את השטח אליך: כדי לאפשר לכל הלקוחות שלנו ללוות מקרוב את תהליך הפצת החומרים פיתחנו מערכת עדכונים המדווחת כמעט ב-on line, על מצב ההפצה-החל מאזורים שבוצעה בהם החלוקה, דרך כמויות שחולקו ונותרו וכלה בתמונות עדכניות ממפתן דלת הלקוח ו/או מתיבות הדואר.
  • בית של אפשרויות: עומס, ריבוי משימות וחיפוש אחרי פתרונות איכותיים ואמינים במחירים הגונים הם חלק משגרת היום של כל בית עסק. כדי לספק מענה לצרכים הללו פיתחנו בכיוונים את מודל ה ONE STOP SHOP ובו נהנים הלקוחות מכל המוצרים הנלווים: רעיונות קריאטיביים, הפקות דפוס וניילון, דיוור ועיטוף ידני וממוכן בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בשוק.
  • הון אנושי איכותי: אנו יודעים שעבודה איכותית, מקצועית ואמינה תתבצע רק בעזרת עובדים מיומנים ואחראיים. כל העובדים שלנו, החל ממנהל ההפצה דרך מנהלי הסניפים, המפקחים והמחלקים באזורים השונים הנם שכירים המועסקים על ידינו מדי חודש שהוכיחו במרוצת הזמן את כל התכונות הללו ואף יותר.

גלריית תמונות